O nás

Hledáme kandidáty na pozici:

ÚDRŽBÁŘE ELEKTROTECHNIKA

pro náš prestižní partnerský výrobní podnik, který je známý svou prací v automobilovém průmyslu. Pokud máte praxi na podobné pozici, tato role je pro vás.

Prosíme zájemce o zaslání životopisu, pokud nemáte životopis, pošlete nám prosím do emailu jméno a příjmení, věk, vzdělání a praxi. Velmi rádi Vás pozveme na pohovor a prohlídku pracovního prostředí.

Náplň práce:

  • Údržba a servis provozních strojů v oblasti elektro
  • Zajištění provozních elektro oprav
  • Výměna vadných dílů na strojích
  • Místo zodpovědné za sklad náhradních dílů
  • Plnění pokynů přímého nadřízeného
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny, krátky/dlouhý týden)

Co od Vás očekáváme:

  • Odbornost dle zákona č. 250/2021 Sb. a NV č. 194/2022 Sb. § 6
  • Praxe v oboru elektrikáře ve výrobní společnosti nutností

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 39.000 – 49.000 CZK / měsíc
  • + 10 CZK / hod. za kolotočové směny
  • Prémie 20 % ze základní mzdy
  • Docházkový bonus 2.500 CZK / měsíc
  • Náborový příspěvek ve výši 50.000 CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní a roční bonus
  • Příspěvek na dopravu 2,4 CZK / km
  • Stravenkový paušál
  • Věrnostní bonusy
  • Flexipass 3.000 CZK
  • Pracovní oblečení a praní
  • 40 % příplatek za přesčasy o víkend

Justyna Fukala

Pracovní koordinátorka LEAD

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@leadhr.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce