LEAD HR, personální a pracovní agentura, která spojuje spolehlivé pracovní síly s odpovědnými společnostmi, hledá kandidáta na pozici Provozního elektrikáře pro našeho důvěryhodného partnera v oblasti výroby dílů v Ostravě. Jedná se o výrobní společnost v rostoucím oboru, která hledá kompetentního a spolehlivého kandidáta, který přispěje k jejímu dalšímu rozvoji.

Náplň práce:

  • Aktivní odstraňování poruch na výrobní lince
  • Pravidelné provádění preventivních kontrol a opatření pro zajištění vysoké kvality a efektivity výroby
  • Příprava a oprava náhradních dílů pro zajištění jejich dostupnosti

Požadované dovednosti:

  • Dokončené střední odborné vzdělání technického směru nebo elektrooboru
  • Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost a schopnost orientace v elektro dokumentaci
  • Schopnost nastavovat a diagnostikovat motory
  • Praxe se systémy Siemens je výhodou
  • Odborná elektro způsobilost dle zákona č. 250/2021 Sb. a NV č. 194/2022 Sb. § 6
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a dovednostech
  • Měsíční prémie až 21% a 13. a 14. plat
  • Pět týdnů dovolené
  • Příplatky za odpolední směny
  • Cafeterie - benefitový program a dotované stravování ve firemní kantýně

Pokud vás tato nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte nám zaslat svůj životopis nebo kontaktní údaje. Rádi vás pozveme na pohovor, kde vám prohlídka pracoviště a odpovědi na všechny vaše otázky poskytnou hlubší pohled do našeho podnikání.

Těšíme se na vaši odpověď,
Justyna Fukala
LEAD HR

Pracovní koordinátorka LEAD

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce