O nás

Jako renomovaná agentura LEAD HR jsme specializovaní na propojování spolehlivých pracovníků s odpovědnými společnostmi. Nyní hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta - stabilní a perspektivní výrobní společnost, která se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl na pozici MECHANIKA – ZÁMEČNÍKA.

Prosíme zájemce o zaslání životopisu, pokud nemáte životopis, pošlete nám prosím do emailu jméno a příjmení, věk, vzdělání a praxi. Velmi rádi Vás pozveme na pohovor a prohlídku pracovního prostředí.

Náplň práce:

  • Budete součástí týmu údržbářů, kteří se starají o chod údržby celého objektu včetně údržby strojů a zařízení (tým zámečníků a elektrikářů)

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ, SOŠ, vyučení v oboru strojirenství
  • praxi na podobné pracovní pozici
  • svářečské zkoušky, VZV, jeřáb, vazač výhodou
  • okrajová znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC stroje či robotika nutností
  • zvládání 12 hodinových směn (režim dlouhý a krátký týden)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 39.000 – 49.000 CZK / měsíc
  • Náborový příspěvek ve výši 50.000 CZK
  • + 10 CZK / hod. za kolotočové směny
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční prémie ve výši 20% ze základní mzdy
  • Docházkový bonus 2.500 CZK / měsíc
  • Pololetní a roční bonus
  • věrnostní bonusy 5.000 – 10.000 – 15.000 CZK
  • Příspěvek na stravování / stravenkový paušál
  • Odměna FlexiPass 3.000 CZK
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti bydliště 2,4 CZK / KM
  • Pracovní oblečení a praní
  • Penzijní připojištění + 1.000 CZK / měsíc
  • Referenční bonus
  • 40% příplatek za přesčasy o víkendu
  • roční navyšování mzdy
  • možnost využití dopravy až před firmu

Jestli vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Justyna Fukala

Pracovní koordinátorka LEAD

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce