Pro našeho partnera v Brně, který je prestižní firmou v oblasti strojírenství, hledáme nového kolegu do týmu zkušených CNC Frézařů a to na pozici Obsluha CNC frézky.

Nástup na HPP do kmene společnosti.
Pro uchazeče mimo lokalitu je možné řešit ubytování či příspěvek na bydlení.

Náplň práce:

  • Obrábění/seřizování na CNC frézce
  • Nahrávání a drobné korekce programů
    tvorbu programů/podporu zajišťuje technolog)
  • Pravidelná kontrola kvality a měření obrobků dle daných specifikací
  • Vyplňování příslušné dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na CNC frézce a vzdělání v oblasti strojírenství
  • Schopnost samostatného obrábění
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochota pracovat ve 3 směnném či nepřetržitém provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení 40.000 - 50.000 Kč
  • Náborový bonus 30.000 Kč
  • Možnost rozvíjet své dovednosti a získávání kariérního či finančního růstu
  • Podílení se svými nápady a zkušenostmi na rozvoji a zlepšení společnosti
  • Roční bonus v podobě 13. mzdy
  • Příspěvek 1500 Kč na penzijní připojištění
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den
  • 2 dny sickdays
  • Týden dovolené navíc
  • Vlastní závodní jídelnu
  • Čisté a moderní prostředí a přátelský kolektiv
  • Teplé nápoje na pracovišti zdarma
  • Poctivé zaučení na dotyčný stroj (cca 3 měsíce)
  • V případě zájmu se účastnit mimopracovních sportovních a jiných aktivit
  • Nástup dle dohody, ideálně co nejdříve

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nám pošlete kontakt s životopisem prostřednictvím formuláře a my se s Vámi spojíme pro nezávazný pohovor.

Vendula Habrlová

LEAD HR

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@leadhr.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.