Pro našeho významného partnera, aktéra v oblasti automobilového průmyslu, hledáme zručného a zapáleného kandidáta na pozici PLC-Elektroúdržbáře. Budete se podílet na údržbě a technickém provozu výrobních linek víc než 15 let staré firmy, která se specializuje na výrobu částí karoserie a držáků na baterie do elektromobilů.

Pozvánka k rozhovoru vám nabídne příležitost nahlédnout do prostředí našich aktivit a seznámit se s námi v přátelské atmosféře. Pokud vás bude tato nabídka lákat, neváhejte nám zaslat svůj životopis nebo kontaktní údaje.

Náplň práce:

  • Opravy a údržba výrobních linek a technologií s nimi souvisejících
  • Odborné práce při zjišťování a odstraňování závad
  • Preventivní údržba elektrických částí strojů
  • Zkoušení a uvádění do provozu elektrických zařízení

Co od Vás očekáváme:

  • Minimální střední odborné/ odborné vzdělání v oboru elektro
  • Osvědčení o odborné způsobilosti § 6 NV č. 194/2022 Sb.
  • Schopnost číst schémata a vyhodnotit chyby
  • Uživatelská znalost PC
  • Vítáme zájem o programování PLC řídících systémů, programování robotiky a znalosti principů hydrauliky a pneumatiky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda 35.000 – 55.000 CZK dle předchozích zkušeností
  • Letní i zimní bonusy
  • Bonusy za odpracovaná léta a životní události
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Dovolená navíc dle odpracovaných let
  • Firemní akce, práce v mladém kolektivu a příjemném prostředí a jiné …

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této příležitosti, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám váš životopis nebo se přímo spojte s naší pracovní agenturou pro nezávazný pohovor a prohlídku pracoviště.

Těším se na naše setkání,
Justyna Fukala
LEAD HR

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Pracovní koordinátorka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.