O našem klientovi

Pro našeho klienta, partnera v oblasti špičkové kosmetiky a byznysu, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Product Manager pro skin care produkty. Hledáme uchazeče z Brna či Prahy.

Jako Product Manager skin care budete součástí týmu, který se věnuje objevování pozoruhodných značek a provází je na jejich cestě k úspěchu. S ohledem na stávající míru růstu a snahu o inovace se nyní snažíme posílit náš produktový tým o zkušeného produktového manažera s vášní pro skin care kosmetiku.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za udržování a rozvoj daného portfolia v oblasti krásy
  • Komplexní vedení projektů od vývoje produktu přes business plán s náklady a marží až po bod, kdy je produkt na skladě
  • Sledování analýz prodejů svých produktů a zodpovědnost za jejich skladové zásoby

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s product developmentem skin care produktu podmínkou.

  • Schopnost řešení krizových situací, silné analytické myšlení.

  • Adaptilnost a organizovanost.

  • Vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti za vlastní projekty.

  • Týmový duch a schopnost efektivní komunikace.

    Výhodou pro vás bude:

  • Zkušenosti s produkty skin care.

  • Znalost aktuálních trendů v kosmetickém průmyslu.

  • Dřívější zkušenosti s vývojem produktů v kosmetickém průmyslu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouvu na dobu neurčitou s konkurenceschopným platem.
  • Flexibilitu v pracovní době a možnost občasné práce z domova.
  • Pravidelné školení a rozvojové programy.
  • Firemní benefity včetně příspěvku na stravování a Multisport karty.

Místo výkonu práce: PRAHA nebo BRNO

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete se přidat k našemu týmu, neváhejte nám poslat svůj životopis. Těšíme se na setkání s vámi!

Hana Adamusová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na hana.adamusova@leadhr.cz nebo zavoláte na +420 774 401 927 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce