Skladnice / Skladník VZV

O nás

🔧Hledáme kandidáty na pozici Skladnice / Skladník VZV ! Naši partneři – společnost se specializací na automobily – touží získat pečlivé, precizní a manuálně zručné pracovníky. Co ty? Myslíš, že máš to, co je třeba pro to se stát členem výjimečného týmu v průmyslu plném inovací a dynamiky? Pokud je tvá odpověď ANO, těším se na tvůj životopis!

Pracovat budeš ve světlém a čistém prostředí, kde je kladen důraz na příjemné pracovní klima. 🏭🚌 Během pohovoru máš možnost prohlédnout si pracovní prostředí.

Náplň práce:

Tvůj pracovní den by mohl vypadat takto:

  • Příjem materiálu a odvoz pro zásobování linek
  • Práce v expedici
  • Nakládka a vykládka
  • Práce se systémem SAP, se čtečkami a s čárovými kódy

Co od Vás očekáváme:

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici Skladníka/ Řidiče VZV
  • Průkaz obsluhy VZV (není podmínkou ) a ŘP skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdové ohodnocení podle praxe a zkušeností
  • Příplatky za noční směny ve výši 15 % z průměrného hodinového výdělku
  • Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech
  • Třináctý plat na základě dosažených výsledků společnosti
  • Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu
  • Stravenky
  • Dovolená až 5 týdnů
  • Poukázky při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Důraz na spokojenost zaměstnanců a příjemné pracovní podmínky

Denisa Pěčonková

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce