O klientovi:

Hledáme svářeče pro našeho klienta v Račicích, který je odborníkem v oblasti tlakových a podmořských potrubí a vodíkových nádrží. Bez svářečů by se zde nic neobešlo, vaše role je velmi důležitá a vaše práce je vážena nejen námi, ale i našimi klienty.

Náplň práce:

Jako důležitý člen našeho týmu se budete podílet na zajímavých a náročných zakázkách, přinášet svoje know-how i pro další výrobky a projekty. Po prostudování výkresové dokumentace si sami vyberete postup a metodu sváření (MIG/MAG, TIG apod.). Bude na vás sestavení a postehovavání výrobku a úplné zavaření. Sváry pak očistíte a připravíte výrobek na finální kontrolu.

Co od Vás očekáváme:

Od vás očekáváme praktické zkušenosti se svařováním (MIG/MAG, TIG), platný evropský certifikát a dobrou znalost výkresové dokumentace. Měli byste být jsi připraveni na praktickou část s mistrem výroby, která proběhne při osobním pohovoru.

Pokud jste absolvent nebo jste do teď pracovali ve zcela z jiném oboru, máme pro Vás možnost 3 měsíčního školení, které Vám u našeho klienta zajistí stálou a stabilní práci.

U našeho klienta budete pracovat v jednosměnném provozu, takže máte dostatek času na realizaci svých dalších plánů v odpoledních hodinách a přes víkendy. Za dobře odvedenou práci můžete získat roční bonus a využijete 25 dní dovolené. Výhodné mobilní tarify jsou k dispozici nejen pro vás, ale i pro vaše rodiny. Máte nárok na příspěvek na dopravu ve výši až 2000 Kč/měsíc a dotované obědy za cca 26 Kč.

Tato role je příležitostí stát se součástí energetického týmu, který podporuje otevřenou komunikaci a vzájemnou podporu. Pokud hledáte příležitost prohloubit si své dovednosti nebo se naučit zcela nový obor, pak je tato role určena právě pro vás. Neváhejte se mi tedy ozvat, těším se na naší spolupráci.

Hana Adamusová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na hana.adamusova@leadhr.cz nebo zavoláte na +420 774 401 927 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce